HORECA FAİR EDT

03 – 06 Mart 2021 tarihlerinde, Fuarizmir /Gaziemir’de sektör profesyonellerinin bir araya geleceği “Horeca Fair Ege Ev Dışı Tüketim Ürünleri, Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı” na, büyük buluşmaya davet ederiz.

19 – 22 Şubat 2020’de BULUŞUYORUZ.

Ankara Cad. No:97 Bağcılar İşhanı Kat. 6 Bayraklı – İZMİR

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  Bizden Haberler   /  Yeni Tarihimizle Bir Aradayız

Yeni Tarihimizle Bir Aradayız

GL Platform Fuarcılık olarak her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ‘HORECA FAİR Uluslararası Otel Ekipmanları Fuarı’ nın 2021 yılı için çalışmaları ve hazırlıkları devam ediyor.  Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi siz değerli katılımcılarımıza bereketli ve keyifli bir 4 gün yaşatmak için var gücümüzle tam saha hizmetinizdeyiz. Her yıl Şubat ayında kapılarını açan HORECA FAİR, 2021 yılında da geçmiş organizasyonlarda olduğu gibi FUAR İZMİR’de sizleri ağırlayacak.

Dünya ve ülkemizdeki; turizm, gıda, ev dışı tüketim sektörü fuarlarının takvimlerindeki değişikliklerle birlikte, sektör temsilcileri ile yapılan istişareler sonucunda,  HORECA FAİR’da  daha çok profesyonel ziyaretçi ile daha nitelikli görüşmeler, anlaşmalar yapabilmeniz için
fuar tarihlerimizi 03-06 MART 2021 olarak belirledik.

2021 yılının tüm sektör temsilcilerine hayırlı olmasını diler, her zaman desteğe hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.