HORECA FAİR EDT

16 – 19 Şubat 2022 tarihlerinde, Fuarizmir /Gaziemir’de sektör profesyonellerinin bir araya geleceği “Horeca Fair Uluslararası Ev Dışı Tüketim Ürünleri, Perakende, Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı” na, büyük buluşmaya davet ederiz.

19 – 22 Şubat 2020’de BULUŞUYORUZ.

Ankara Cad. No:97 Bağcılar İşhanı Kat. 6 Bayraklı – İZMİR

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  Bizden Haberler   /  Yeniden Buluşmaya Hazırız

Yeniden Buluşmaya Hazırız

İzmir’deki 3. Yılında sizlerden aldığımız güç ve sorumluluk ile hazırlandığımız HORECA FAİR Uluslararası Otel Ekipmanları, Ağırlama Konaklama Teknolojileri ve Ev Dışı tüketim Fuarı organizasyonlarımız bildiğiniz gibi 2020 – 2021boyunca Dünya genelini etkileyen Covid – 19 virüsünün yarattığı pandemi nedeniyle zamanında gerçekleşemedi.

Bu sebeple bildiğiniz üzere Dünya genelindeki fuar organizasyonları gerçekleşemeyerek ertelenmek zorunda kaldı. Tedavi ve aşı ile ilgili gelişmelerin ışığında umutlarla karşıladığımız 2021’de inancımız o ki; ticari faaliyetlerin yeniden ivme kazanacağı, fuarlarında bu ivmeyi destekleyeceği bir yıl olacaktır.

Yeniden bir araya gelmek ve sektörü buluşturmak için sizlerin destekleri ile hazırlandığımız organizasyonumuz bu inanç ve gelişmelerin ışığında 16 – 19 Şubat 2022 tarihlerinde yine Fuarizmir’de ve C Hol’de gerçekleşecektir.

Bir önceki organizasyonumuzda gerek katılımcı marka ve firmalarımız, sektör profesyoneli ziyaretçilerimiz, gerek yurt dışı alım heyetleri ve B2B alanında sadece katılımcı firmaların hedef sektörleri ile yaptığı ikili görüşmelerde sağladığımız memnuniyeti yeniden sizlere yaşatabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

En kısa zamanda sağlıkla görüşmeyi dileriz.