HORECA FAİR EDT

13 – 16 Şubat 2024 tarihlerinde, Fuarizmir /Gaziemir’de sektör profesyonellerinin bir araya geleceği “Horeca Fair Uluslararası Ev Dışı Tüketim Ürünleri, Perakende, Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı” na, büyük buluşmaya davet ederiz.

19 – 22 Şubat 2020’de BULUŞUYORUZ.

Ankara Cad. No:97 Bağcılar İşhanı Kat. 6 Bayraklı – İZMİR 

info@glplatformfuar.com

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  Bizden Haberler   /  DAYANIŞMA MUTFAĞI Bu Fuar’da

DAYANIŞMA MUTFAĞI Bu Fuar’da

Dayanışmanın kenti İzmir 10 ilimizde birden büyük yıkıma yol açan deprem felaketinin yaralarını sarabilmek, etkilenen vatandaşlarımıza kol kanat olabilmek için ilk andan itibaren tüm imkanları ile bir köprü oluşturarak çalışmalar yapmaktadır.

İzmir’in İzmirlinin birlik olma, imece yaratma kabiliyetinin yegâne örneklerinden biri de yüzyılın felaketinden birinde sergilenmekte.

Bu imecenin sürdürülebilirliğine katkı sağlamak amacıyla GL Platform Fuar tarafından 6-9 Mart 2023 tarihleri arasında Fuar İzmir’de düzenlenecek HORECA Fair, HORECA Fair EDT, Pack Fair Türkiye, Horeca Food Fair Türkiye İzmir’ de buna katkı sağlayacak.

Fuar alanına kurulacak 240 metrekarelik “Deprem DAYANIŞMA Mutfağı”na ev sahipliği yapacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, GL Platform Fuarcılık, İzmir Aşçılar Derneği, Yaşar Üniversitesi, İzmir Ekonomi Kulübü Gastronomi Derneği ve İzmir Lokantacılar Odası’nın iş birliğinde kurulacak dayanışma mutfağında, şefler kazanları İzmir’de misafir edilen depremzedeler için kaynatacak.

Donanımlı mutfakta aşçılar ve üniversite öğrenciler ile projeye katkıda bulunmak isteyen iş dünyası ve önemli sivil toplum kuruluşları bir araya gelerek İzmir’deki depremzedelere akşam öğünü hazırlayacak ve kaldıkları yerleşim yerlerine ulaştırılacaktır.

08 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle “DAYANIŞMA MUTFAĞI” nda Sahrap SOYSAL’ın katılımı ile kadın şeflerimiz yemek yapacaklardır.