HORECA FAİR EDT

13 – 16 Şubat 2024 tarihlerinde, Fuarizmir /Gaziemir’de sektör profesyonellerinin bir araya geleceği “Horeca Fair Uluslararası Ev Dışı Tüketim Ürünleri, Perakende, Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı” na, büyük buluşmaya davet ederiz.

19 – 22 Şubat 2020’de BULUŞUYORUZ.

Ankara Cad. No:97 Bağcılar İşhanı Kat. 6 Bayraklı – İZMİR 

info@glplatformfuar.com

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  Bizden Haberler   /  Türkiye Fırıncılar Federasyonu İşbirliğiyle

Türkiye Fırıncılar Federasyonu İşbirliğiyle

Türkiye’nin 50 ilinde faaliyet gösteren bağlı odaları ile dinamik bir yapıya sahip Türkiye Fırıncılar Federasyonu iş birliğinde, farklı illerden üye işletmeler satın alma ihtiyaçlarını, yeni ticari anlaşmaları Horeca Fair’da yapacak.

Ekmek, pasta, unlu mamuller üreticileri ve bu sektöre her türlü ürün sağlayan firmalar ile işletmesine bu ürünlerden temin etmek isteyen profesyonel ziyaretçiler Türkiye’nin ve dünyanın farklı şehirlerinden İzmir’e geliyor.

Fırın, pastane ekipmanları, ekmek & pasta hamur makinaları, pişiriciler, konveyör sistem ve ekipmanları, çikolata ve dondurma üretim teknolojileri, gıda & içecek makine ve ekipmanları, katkı maddeleri, dekor malzemeleri ve daha bir çok ilişkili ürününüzü tanıtmak, sergilemek, satışa sunmak için bizimle iletişime geçin.