HORECA FAİR EDT

13 – 16 Şubat 2024 tarihlerinde, Fuarizmir /Gaziemir’de sektör profesyonellerinin bir araya geleceği “Horeca Fair Uluslararası Ev Dışı Tüketim Ürünleri, Perakende, Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı” na, büyük buluşmaya davet ederiz.

19 – 22 Şubat 2020’de BULUŞUYORUZ.

Ankara Cad. No:97 Bağcılar İşhanı Kat. 6 Bayraklı – İZMİR 

info@glplatformfuar.com

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  Gül CEYLAN

Gül CEYLAN

İşletmeler A-Z’ye tüm ihtiyaçlarını bu fuardan karşıladı. Hedefimiz turizm ve onun ayrılmaz parçası gastronomi de işletmelerin % 100 kaliteli hizmet verebilmesi için en uygun koşullarda alımlarını yapabilmelerini sağlamaktı. Bunu başardık, böylece turizmci 2019 sezonuna çok daha öncesinden hazırlanabilme imkanına kavuştu. Düzenlediğimiz workshoplarla Türkiye’nin gastronomi ve turizm sektöründe önde gelen isimlerini ağırladık. Yarışma ve söyleşilerin olduğu alanların hiç boş kalmadığını gördük, bu da bizi mutlu etmeye yetti. Hem bilgilendirme hem de turizm platformu haline gelen HORECA Fuarı, İzmir’in el ele verdiğinde neler yapabileceğinin ve senelerdir söylendiği gibi İzmir’in fuarlar kenti olduğunun göstergesi oldu.

Sektöre ve bölge ekonomisine katkıda bulunacak başarılı fuarlara imza atmaya devam edeceğiz. Bu yılda olduğu gibi değerli sektör temsilcilerimizin desteklerinin devamını bekler, katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.